Kursy

Szanowni Państwo,

Wspólnie z firma MARKMED Rehabilitacja Ruchowa Marek Wiecheć organizujemy wszystkie kursy znajdujące się w programie specjalizacji w zakresie fizjoterapii, wg trybu starego, nowego i uzupełniającego, oraz wiele innych.

Jako jedyna firma prowadzimy kursy metody FED – bezinwazyjnego leczenia skolioz.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy PNF, oraz kilkanaście innych kursów przeznaczonych dla fizjoterapeutów i lekarzy. Prowadzimy również kursy fizjoterapii w weterynarii tzw. zoofizjoterapii.

Hotel AccademiaNasze kursy odbywają się w Ostrowcu Świętokrzyskim, w hotelu Accademia  al. 3-go Maja 13. W hotelu również możecie Państwo skorzystać z zakwaterowania na preferencyjnych warunkach (rezerwacje pokoi tel. 41 265 42 22) przygotowanych specjalnie dla uczestników naszych kursów.

Na zamówienie organizujemy i przeprowadzamy kursy w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę.

W przypadku kursów odbywających się w Ostrowcu Św. każdy uczestnik kursu w ramach uczestnictwa ma zagwarantowany obiad każdego dnia kursu, a w przypadku kursów kilkudniowych kolację integracyjną.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na udział w jednym z naszych kursów odbywających się w Ostrowcu Św. a przyjedziecie z rodziną lub osobami towarzyszącymi, warunki wynajęcia przez nie pokoju są takie same jak dla uczestników kursu. Państwo zdobywacie wiedzę na kursie a rodzina ma możliwość miłego spędzenia wolnego czasu w jednym z wielu atrakcyjnych obiektów turystycznych lub rekreacyjnych na terenie lub w bezpośredniej okolicy Ostrowca Świętokrzyskiego

Gwarantujemy bardzo dobre warunki odbywania kursów i zakwaterowania, wykładowców o najwyższych kwalifikacjach, profesjonalna obsługę i świetną atmosferę.

Zapraszamy

Aktualny harmonogram szkoleń


 

Wyświetlane: 1 - 1 z 1
Pokaż na stronie: 10/20/50/100
Wyświetlane: 1 - 1 z 1
Pokaż na stronie: 10/20/50/100

Nasi partnerzy

  • BTL
  • Diers

Odwiedź nasz kanał YouTube

youtube

Kontakt

Mediprofit APARATURA i SPRZĘT MEDYCZNY

ul. Kopernika 14 (Ip.), 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. 602 280 960
e-mail biuro@mediprofit.pl